Білоцерківське навчально-виховне об'єднання "Звитяга" Білоцерківської міської ради Київської області


Ласкаво просимо !

Раді вітати Вас на сайті нашого освітнього закладу!

/Files/images/school.JPG

Народилась ти у Гайку,

Там де клени шумлять вікові,

Горда постать твоя височить

В ніжних обіймах "Олександрії"


25 листопада 2016 у Білоцерківському навчально-виховному об'єднанні "Звитяга"відбувся семінар-практикум для керівників закладів освіти.

/Files/photogallery/759/P1030419.JPG

Директором закладу Гандрабурою Оленою Василівною було розкрито питання про реалізацію моделі військово-патріотичного виховання учнівської молоді в умовах загальноосвітнього закладу.

Начальник центру військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки Дунаєва Ірина Леонідівна доповіла про роботу центру та співпрацю його з громадськими організаціями, військовими частинами, медичними установами.

/Files/photogallery/759/P1030481.JPG

Директори шкіл міста відвідали уроки математики, образотворчого мистецтва, захисту Вітчизни, заняття гуртків "Джура" та "Юні медики", на яких педагоги БНВО "Звитяга" продемонстрували ефективні форми та методи роботи щодо виховання патріотичних почуттів учнівської молоді через формування та розвиток предметних компетенцій.

/Files/photogallery/759/P1030530.JPG

Адже патріотичне виховання дітей та учнівської молоді - це комплексна система та цілеспрямована діяльність громадських організацій, сім'ї, школи, інших соціальних інститутів з формування в молодого покоління високої патріотичної свідомості.


ЗВИТЯГА нас до справ великих кличе

Лицарська «Звитяга» –

Доблесть і відвага,

Молодість і сила,

Наші юні крила …

Звучали ці щирі слова із вуст школярів – учнів і вихованців Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Звитяга». Сьогодні, 16 вересня 2016 року, вони презентували свій заклад. Публічна презентація БНВО «Звитяга» передбачена робочою програмою державної атестації, яку проводить управління освіти і науки Білоцерківської міської ради. Захід зібрав у актовій залі школи всіх небайдужих, а їх дуже багато. Це насамперед мешканці Гайка, для яких школа №8, а тепер БНВО «Звитяга» – осередок не тільки освіти, а й культури, центр усіх важливих подій.

/Files/photogallery/719/IMG_2171_u.jpg

Білоцерківське навчально-виховне об’єднання «Звитяга» Білоцерківської міської ради Київської області створене на базі школи №8 1 вересня 2014 року. Заклад складається з двох підрозділів: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 та позашкільного закладу – центру військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки «Звитяга».

Ініціатива створення БНВО «Звитяга» належить управлінню освіти і науки, яке створило всі умови для забезпечення функціонування закладу. Начальник управління освіти і науки Юрій Петрик у своєму виступі наголосив на тому, що на капітальні та поточні ремонти за 2014-2016 роки з міського бюджету виділено майже два з половиною мільйони гривень, що, безперечно, яскраво свідчить про увагу міської влади до освіти й, зокрема, до нового закладу, який на сьогодні єдиний у Київській області.

/Files/photogallery/719/IMG_2144_u.jpg

На базі БНВО «Звитяга» вже третій рік старшокласники всіх загальноосвітніх шкіл міста вивчають предмет «Захист Вітчизни». Тут створена база для вивчення предмета й для військово-патріотичного виховання школярів, працюють гуртки, які можуть відвідувати школярі всього міста. У закладі працюють чудові фахівці. Що кадри підібрані найкращі не лише в Київській області, а й на рівні України, свідчить перемога вчителя БНВО «Звитяга» Олійникова А.С. в обласному етапі й ІІІ місце в заключному етапі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року - 2016» у номінації «Захист Вітчизни».

/Files/photogallery/719/IMG_2188_u.jpg

У школі №8 два (10, 11) військово-спортивні класи, куди прийшли учні з інших шкіл, щоб у майбутньому обрати доблесну професію захисника Вітчизни.

За короткий час БНВО «Звитяга» стало центром військово-патріотичного виховання школярів міста. Уже два роки поспіль зусиллями педагогів закладу організовано на високому рівні міський етап гри «Сокіл» («Джура»), військово-спортивне свято для випускників усіх шкіл міста, яким завершується вивчення предмета «Захист Вітчизни» в 11-му класі.

/Files/photogallery/719/IMG_2137_u.jpg

Улітку надзвичайно популярний серед школярів військово-спортивний табір «Звитяга», робота якого вже два роки фінансується управлінням освіти і науки за підтримки міської ради.

У БНВО «Звитяга» є багато друзів, партнерів, однодумців.

У залі були присутні військовий комісар Білоцерківського об’єднаного військового комісаріату полковник Богданевич І.Л., голова Білоцерківської організації Товариства Червоного Хреста України Кожедуб Г.І. – вони члени комісії й надійні партнери, як і представники численних громадських організацій.

/Files/photogallery/719/IMG_2186_u.jpg

Урочисто й зворушливо діти та педагоги розповідали про свій заклад – БНВО «Звитяга». Для них – це Біла Церква, навчання, військовий вишкіл, оберіг, завзяття, учителі, єдність, творчість, якість, школа громадянства, початок життя.

/Files/photogallery/719/IMG_2185_u.jpg

А вони, сьогоднішні учні, – майбутнє України, і віриться, що воно буде світле й щасливе!

/Files/photogallery/719/IMG_2130_u.jpg


14 жовтня у закладі відулася посвята в козачата учнів 2-х класів, в джури - 5-го та козаки - 10-го класів.

/Files/photogallery/765/P1020818.JPG/Files/photogallery/765/P1020805.JPG/Files/images/mon1.jpg/Files/images/188x60_pedrpesacom_banner_nodots.gif

Завантажити стрічку новин від ПедПРЕСИ

/Files/images/6dlm2rkucuq.jpg/Files/images/1424077841_6.png

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Вересень 2017 Наступна
ПВСЧПСН
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930